Astra Pro - en to nl translation catalogue (488 entries)

en: %1$s Menu Options
nl: %1$s Menu Opties

en: %1$s Menu Settings
nl: %1$s Menu instellingen

en: %s License
nl: %s licentie

en: %s does not exist.
nl: %s bestaat niet.

en: %s draft updated.
nl: %s concept opgeslagen.

en: %s published.
nl: %s gepubliceerd.

en: %s saved.
nl: %s opgeslagen.

en: %s scheduled for.
nl: %s ingepland voor.

en: %s submitted.
nl: %s indiend.

en: %s updated.
nl: %s bijgewerkt.

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: 1-800-000-000 — hello@example.com
nl: +31 (0)6 12 34 56 78 - hallo@voorbeeld.nl

en: 2 Columns
nl: 2 kolommen

en: 3 Columns
nl: 3 kolommen

en: 4 Columns
nl: 4 kolommen

en: 404 Page
nl: 404 Pagina

en: About The Author
nl: Over de auteur

en: Above Header
nl: Boven header balk

en: Above Header First Widget
nl: Boven header eerste widget

en: Above Header Menu
nl: Boven header menu

en: Above Header Second Widget
nl: Boven header tweede widget

en: Action
nl: Actie

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate All
nl: Activeer alles

en: Activate License
nl: Activeer licentie

en: Active!
nl: Actief

en: Add Custom HTML
nl: Tekst / HTML toevoegen

en: Add Display Rule
nl: Weergave regel toevoegen

en: Add Exclusion Rule
nl: Uitsluit regel toevoegen

en: Add Location Rule
nl: Locatie regel toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

en: Add Space Between Posts
nl: Voeg ruimte toe tussen posts

en: Add To Cart
nl: Toevoegen

en: Add User Rule
nl: Regel toevoegen

en: Add Widget
nl: Voeg widget toe

en: Add locations for where this %s should appear.
nl: Voeg locaties toe waar %s moet verschijnen.

en: Add locations for where this Advanced Header should appear.
nl: Voeg locaties toe waar de geavanceerde header moet worden weergeven.

en: Add locations for where this Custom Layout should appear.
nl: Voeg locaties toe voor waar de dynamische content moet komen.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: After Summary
nl: Na samenvatting

en: All
nl: Alle

en: All %s
nl: Alle %s

en: All %s Archive
nl: Alle %s archief

en: All Archives
nl: Alle archieven

en: All Custom Layouts
nl: Alle Dynamische content

en: All Page Headers
nl: Alle pagina headers

en: Another %s Layout is selected for the same display rules.
nl: Een andere %s layout is geselecteerd met dezelfde weergave regels.

en: Archive Summary Box
nl: Archief samenvatting box

en: Archives for
nl: Archieven voor

en: Assign Above Header Menu
nl: Boven header toewijzen menu

en: Assign Below Header Menu
nl: Onder header toewijzen menu

en: Astra Nav Menu widgets.
nl: Astra Navigatie Menu widgets.

en: Astra Pro License
nl: Astra Pro licentie

en: Astra Theme Branding
nl: Astra theme branding

en: Author
nl: Auteur

en: Author Archive
nl: Auteur archief

en: Author Info
nl: Auteur info

en: Auto Load Previous Posts
nl: Automatisch laden van vorige posts

en: Available %s Modules:
nl: Beschikbare %s modules:

en: Available Astra Pro Modules:
nl: Beschikbare Astra Pro modules:

en: Back to my details
nl: Terug naar mijn gegevens

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrond kleur

en: Background Color / Image
nl: Achtergrond kleur / afbeelding

en: Background Image
nl: Achtergrond afbeelding

en: Background Overlay Color
nl: Achtergrond overlay kleur

en: Background Position
nl: Achtergrond positie

en: Background Repeat
nl: Achtergrond herhalen

en: Background Size
nl: Achtergrond afmeting

en: Bag
nl: Tas

en: Basic
nl: Basis

en: Basket
nl: Mand

en: Below Header
nl: Onder header balk

en: Below Header First Widget
nl: Onder header eerste widget

en: Below Header Menu
nl: Onder header menu

en: Below Header Second Widget
nl: Onder header tweede widget

en: Below Header Submenu
nl: Onder header submenu

en: Billing details
nl: Betaalgegevens

en: Blog / Posts Page
nl: Blog / berichten pagina

en: Border Bottom Size
nl: Knop rand grootte

en: Border Color
nl: Rand kleur

en: Border Radius
nl: Border radius

en: Border for Menu Items
nl: Rand voor menu-items

en: Bottom
nl: Beneden

en: Bottom Border
nl: Rand beneden

en: Bottom Border Color
nl: Knop rand kleur

en: Bottom Padding
nl: Onder padding

en: Bottom Spacing
nl: Witruimte beneden

en: Box Hover Shadow
nl: Box hover shaduw

en: Box Shadow
nl: Box schaduw

en: Breadcrumb
nl: Broodkruimel

en: Button
nl: Knop

en: Button Text Color
nl: Knop tekst kleur

en: Cart
nl: Mandje

en: Category
nl: Categorie

en: Center
nl: Centeer

en: Center Bottom
nl: Midden beneden

en: Center Center
nl: Midden midden

en: Center Top
nl: Midden boven

en: Change Heading Color
nl: Verander de kleur van de header

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Checkout Form Width
nl: Afrekenpagina breedte

en: Checkout Page
nl: Afrekenpagina

en: Choose...
nl: Kies..

en: Circle
nl: Cirkel

en: Circle Outline
nl: Cirkel buitenrand

en: Click
nl: Klik

en: Click Here!
nl: Klik hier!

en: Click here to assign a widget for this area.
nl: Klik hier om een widget in dit gebied te plaatsen.

en: Color
nl: Kleur

en: Column Divider Color
nl: Kolom  verdeler kleur

en: Column Heading Separator Color
nl: Kolom heading verdeler kleur

en: Columns
nl: Kolommen

en: Comment
nl: Reactie

en: Comments
nl: Reacties

en: Contain
nl: Bedekken

en: Content Alignment
nl: Uitlijning Inhoud

en: Content Source
nl: Content bron

en: Content Width
nl: Content breedte

en: Course / Lesson
nl: Module / Les

en: Course Columns
nl: Modules kolommen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom %s deleted.
nl: Custom %s is verwijderd.

en: Custom %s updated.
nl: Custom %s is geupdated.

en: Custom Class
nl: Aangepaste classe

en: Custom Layout Settings
nl: Aangepaste layout instellingen

en: Custom Layouts
nl: Dynamische content

en: Custom Menu Item
nl: Aangepast menu item

en: Custom Menu Text / HTML
nl: Aangepaste menu tekst / HTML

en: Custom Size
nl: Aangepaste afmeting

en: Custom Size can be given any positive number with or without units as "5" or "5px". Default unit is "%"
nl: Aangepaste grootte kan elk positief nummer zijn, zoals "5" of "5px". Standaard grootte is "%"

en: Custom String
nl: Aangepaste tekst

en: Custom Text
nl: Eigen tekst

en: Customize Site Header
nl: Site header aanpassen

en: Customizer Setting
nl: Customizer instellingen

en: Date
nl: Datum

en: Date Archive
nl: Datum archief

en: Date Box Style
nl: Datum stijl

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate All
nl: Deactiveer alles

en: Deactivate License
nl: Deactiveer licentie

en: Default
nl: Standaard

en: Delete
nl: Verwjderen

en: Description Color
nl: Beschrijving kleur

en: Desktop + Mobile
nl: Desktop en mobiel

en: Different Logo for Page Header?
nl: Ander logo voor Pagina header?

en: Different Logo for Sticky Header?
nl: Ander logo voor Sticky header?

en: Different Logo for retina devices?
nl: Ander logo voor retina apparaten?

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Above Header
nl: Boven header uitschakelen

en: Disable Add To Cart Button
nl: Aan winkelwagen toevoegen knop uitzetten

en: Disable Below Header
nl: Onder header uitschakelen

en: Disable Beta Updates
nl: Beta Updates uitzetten

en: Disable Footer Bar
nl: Schakel footer balk uit

en: Disable Footer Widgets
nl: Footer Widgets Uitzetten

en: Disable Link
nl: Link onbruikbaar maken

en: Disable Primary Header
nl: Header uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitschakelen

en: Display Above Header
nl: Display boven header

en: Display Active Filters
nl: Weergeef actieve filters

en: Display Apply Coupon Field
nl: Kortingscode veld weergeven

en: Display Below Header
nl: Display onder header

en: Display Breadcrumb
nl: Broodkruimel weergeven

en: Display Cart Title
nl: Weergeef winkelwagen titel

en: Display Cart Totals
nl: Weergeef totaal bedrag

en: Display On
nl: Weergeven op

en: Display Order Note
nl: Weergeef order notities

en: Display Page Title
nl: Weergeef pagina titel

en: Display Product Tabs
nl: Weergeef product tabs

en: Display Read More as Button
nl: Weergeef lees meer als knop

en: Display Rules
nl: Weergave regels

en: Display Student's Gravatar in Primary Header
nl: Weergeef de student zijn Gravatar in het hoofdmenu

en: Display Tabs Vertically
nl: Laat tabs verticaal zien

en: Display Toolbar
nl: Weergeef toolbar

en: Display Up Sells
nl: Weergeef upsells

en: Distraction Free Checkout
nl: Afleidingsvrije afrekenpagina

en: Do Not Display On
nl: Niet weergeven op

en: Dropdown
nl: Uitklapbaar

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Custom Layout
nl: Dynamische content aanpassen

en: Edit Page Header
nl: Pagina header aanpassen

en: Editing
nl: Bewerken

en: Enable Ajax Add To Cart
nl: Activeer ajax toevoegen aan winkelwagen

en: Enable Beta Updates
nl: Beta Updates aanzetten

en: Enable Code Editor
nl: Code editor inschakelen

en: Enable Course Description
nl: Training omschrijving inschakelen

en: Enable Course Meta
nl: Training gegevens inschakelen

en: Enable Date Box
nl: Datum box inschakelen

en: Enable Distraction Free Learning
nl: Afleiding vrije leermodues inschakelen

en: Enable Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding inschakelen

en: Enable Header Profile Link
nl: Profiel afbeelding inschakelen

en: Enable Image Zoom Effect
nl: Afbeelding zoom effect inschakelen

en: Enable Instructor Detail
nl: Instructeur details inschakelen

en: Enable Mega Menu
nl: Activeer Mega Menu

en: Enable On
nl: Aanzetten op

en: Enable Progress Bar
nl: Voortgangsbalk inschakelen

en: Enable Shrink Effect
nl: Activeer Shrink effect

en: Enable Syllabus
nl: Syllabus aanzetten

en: Enable White Label
nl: White label inschakelen

en: Enable this option to receive update notifications for beta versions.
nl: Zet deze optie aan om update notificaties te ontvangen voor beta versies.

en: Enabled
nl: Geactiveerd

en: Enter Custom Text
nl: Typ je eigen tekst

en: Entire Website
nl: Volledige website

en: Error 404: Page not found
nl: 404: Pagina niet gevonden

en: Event to Trigger Infinite Loading
nl: Actie om oneindig laden te activeren

en: Every %d Minutes
nl: Elke %d minuten

en: Excerpt Count
nl: Samenvatting aantal

en: Exclude On
nl: Uitsluiten van

en: Fill
nl: Vul

en: Flyout Menu Alignment
nl: Flyout menu opstelling

en: Footer Space
nl: Footer ruimte

en: Footer Widget Area 1
nl: Footer widget blok 1

en: Footer Widget Area 2
nl: Footer widget blok 2

en: Footer Widget Area 3
nl: Footer widget blok 3

en: Footer Widget Area 4
nl: Footer widget blok 4

en: Footer Widget Area 5
nl: Footer widget blok 2

en: Footer Widgets
nl: Footer widgets

en: Force Disable Transparency on Archives?
nl: Forceer het uitzetten van transparantie op archieven?

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Full Screen Search
nl: Volledig scherm zoekopdracht

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Full-Screen
nl: Volledig scherm

en: Gallery Layout
nl: Galerij Lay-out

en: General
nl: Algemeen

en: Get the license >>
nl: Koop licentie >>

en: Grid Layout
nl: Rooster layout

en: Grid View
nl: Grid weergave

en: Header Cart Icon
nl: Header winkel icoon

en: Header Cover Search
nl: Header Cover zoek

en: Header Space
nl: Header ruimte

en: Heading Color
nl: Kop kleur

en: Height
nl: Hoogte

en: Hide Menu Label/Description?
nl: Verberg menu label/beschrijving?

en: Highlight First Post
nl: Markeer eerste post

en: Highlight Label Background Color
nl: Markeer achtergrond label kleur

en: Highlight Label Color
nl: Markeer label kleur

en: Highlight Labels
nl: Markeer labels

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Horizontal Padding
nl: Horizontale ruimte

en: Hover Color
nl: Hover kleur

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Color
nl: Icoon kleur

en: Icon Hover Color
nl: Icoon hover kleur

en: Icon Size
nl: Icon afmeting

en: If contents of the popup is larger then the button will stick at the end of the popup.
nl: Als de content van de popup groter is dan de popup, dan zal de knop op het eind verschijnen.

en: If you want to access while label settings in future, simply deactivate the Astra Pro plugin and activate it again.
nl: Als je de white label instellingen wilt benaderen, schakel Astra Pro plugin uit en opnieuw in.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Width
nl: Afbeelding breedte

en: Infinite Scroll
nl: Oneindig scrollen

en: Infinite Scroll cannot be previewed in the Customizer.
nl: Oneindig scrollen kan niet worden weergeven in Customizer.

en: Insert Widget
nl: Widget invoegen

en: Left
nl: Links

en: Left Bottom
nl: Linksonder

en: Left Center
nl: Links midden

en: Left Top
nl: Links boven

en: Line Height
nl: Regelhoogte

en: Link / Text Color
nl: Link / Tekst kleur

en: Link Color
nl: Link kleur

en: Link Hover Color
nl: Link hover kleur

en: List View
nl: Lijst weergave

en: Load More
nl: Laad meer

en: Load More Text
nl: Laad meer tekst

en: Loading more results…
nl: Laad meer resultaten…

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: Logged Out
nl: Uitgelogd

en: Logo Width
nl: Logo Breedte

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
nl: Op zoek naar een thema? Je kunt Wordpress.org thema's zoeken, installeren, previewen en hier activeren.

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Max Width
nl: Max breedte

en: Membership Columns
nl: Lidmaatschap kolommen

en: Menu Container Width
nl: Menu container breedte

en: Menu Space
nl: Menu ruimte

en: Menu Style
nl: Menu stijl

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Merge Page Header with Site Header
nl: Pagina header met site header samenvoegen

en: Merge Page Header with Site Header is generally not recommended on achieve pages such as search, 404, etc. If you would like to enable it, use this setting.
nl: Voeg pagina header met site header samen is niet aanbevolen op archief pagina zoals, zoeken, 404, etc. Als je dit toch wilt inschakelen, gebruik deze instelling.

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile Header
nl: Mobiele header

en: My Account
nl: Mijn account

en: New Custom Layout Name
nl: Nieuwe aangepaste layout naam

en: New Page Header Name
nl: Nieuwe pagina header naam

en: No Page Header
nl: Geen pagina header

en: No Page Headers Found
nl: Geen pagina headers gevonden

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: No more posts to show.
nl: Geen posts om te weergeven.

en: No more products to show.
nl: Geen producten om te weergeven.

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: No. of Related Product
nl: Aantal gerelateerde producten

en: None
nl: Geen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Number
nl: Nummer

en: Off Canvas Button/Link Text
nl: Off Canvas knop/link text

en: Off-Canvas Filters
nl: Off-Canvas Filter

en: On Image
nl: Op afbeelding

en: On Image Click
nl: Op afbeelding klik

en: Outline
nl: Contour

en: Outside menu item
nl: Buiten menu-item

en: Overlay Background Color
nl: Achtergrond kleur bedekken

en: Override this image with the featured image on individual posts & pages.
nl: Overschrijf deze afbeelding met de uitgelichte afbeelding van berichten en pagina's.

en: Padded
nl: Witruimte

en: Page Header
nl: Pagina header

en: Page Header
nl: Pagina header

en: Page Header: Center Aligned
nl: Pagina Header:  Centraal uitgelijnd

en: Page Headers
nl: Pagina headers

en: Page Headers Settings
nl: Pagina header instellingen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Persistent Checkout Form Data
nl: Onthoud veldinformatie

en: Please delete
nl: Verwijder

en: Please enter
nl: Voer in

en: Please enter your valid %s license key to receive updates and support.
nl: Geef uw geldige %s licentiesleutel op om updates en ondersteuning te ontvangen.

en: Please read %1$s this article %2$s to know more.
nl: Lees %1$s dit artikel %2$s om meer te leren.

en: Plugin Description:
nl: Plugin beschrijving:

en: Plugin Name:
nl: Plugin naam:

en: Position
nl: Positie

en: Post Pagination
nl: Post paginering

en: Post Pagination Style
nl: Berichten paginering stijl

en: Price
nl: Prijs

en: Primary Header
nl: Hoofd header

en: Primary Menu
nl: Hoofdmenu

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Proceed to payment
nl: Door naar betaling

en: Product Content
nl: Product content

en: Product Description Tabs
nl: Product omschrijving tabs

en: Product Navigation
nl: Product navigatie

en: Product Price
nl: Product prijs

en: Product Rating Color
nl: Product beoorderling kleur

en: Product Structure
nl: Product structuur

en: Product Styling
nl: Product stijling

en: Product Title
nl: Producttitel

en: Profile Picture Links to:
nl: Profielfoto linkt naar:

en: Publish Date
nl: Publicatie datum

en: Quick View
nl: Snelle weergave

en: Ratings
nl: Beoorderlingen

en: Read More
nl: Lees verder

en: Read More »
nl: Lees verder »

en: Read Time
nl: Leestijd

en: Related & Up Sell Products
nl: Gerelateerde producten & upsells

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Featured Image Padding
nl: Verwijder witruimte afbeelding

en: Remove Image
nl: Verwijder afbeelding

en: Remove Logo
nl: Verwijder logo

en: Remove extra links in the header and footer in LearnDash learning pages
nl: Haalt alle overbodige links uit header en footer op LearnDash pagina's

en: Repeat All
nl: Alles herhalen

en: Repeat Horizontally
nl: Horizontaal herhalen

en: Repeat Vertically
nl: Verticaal herhalen

en: Retain the Checkout form fields even if the visitor accidentally reloads the checkout page.
nl: Behoud de invoer van de velden, zelfs als de bezoeker per ongeluk de pagina herlaad.

en: Right
nl: Rechts

en: Right Bottom
nl: Rechtsonder

en: Right Center
nl: Rechtsmidden

en: Right Top
nl: Rechtsboven

en: Sale % Value
nl: Korting % waarde

en: Sale Bubble Style
nl: Sale vorm stijl

en: Sale Notification
nl: Sale notificatie

en: Sale percentage(%) value = [value]
nl: Sale percentage(%) waarde = [value]

en: Sale!
nl: Actie!

en: Save Changes
nl: Wijzingen opslaan

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saving ..
nl: Opslaan ..

en: Scroll To Top
nl: Scroll naar top

en: Scroll to Top
nl: Scroll naar top

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Box
nl: Zoekbalk

en: Search Custom Layouts
nl: Zoek dynamische content

en: Search Page
nl: Zoek pagina

en: Search Page Header
nl: Zoek pagina header

en: Search Pages/ Posts
nl: Zoek pagina's / berichten

en: Search Style
nl: Zoek stijl

en: Search pages / post / categories
nl: Zoek pagina's / berichten  / categorieën

en: Searching…
nl: Zoeken…

en: Section 1
nl: Sectie 1

en: Section 2
nl: Sectie 2

en: Select
nl: Selecteer

en: Select Image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select Primary Menu
nl: Selecteer Hoofdmenu

en: Select logo
nl: Selecteer logo

en: Select widget
nl: Selecteer widget

en: Separator Color
nl: Scheidingskleur

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved successfully.
nl: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Shop Pagination
nl: Shop Paginering

en: Shop Pagination Style
nl: Winkel paginering stijl

en: Short Description
nl: Korte omschrijving

en: Show Comments
nl: Toon reacties

en: Shrink
nl: Krimp

en: Single Product Structure
nl: Product structuur

en: Site Header
nl: Site header

en: Site Identity
nl: Site Identiteit

en: Site Identity Space
nl: Site identiteit plaats

en: Site Navigation
nl: Site navigatie

en: Site Tagline Color
nl: Site tagline kleur

en: Site Title Color
nl: Website titel kleur

en: Site Title Hover Color
nl: Website Tite kleur (hover)

en: Size
nl: Afmeting

en: Slide Down
nl: Omlaag scrollen

en: Slide Search
nl: Slide zoek

en: Slide Up
nl: Omhoog scrollen

en: Space Outside Body
nl: Ruimte buiten body

en: Spacing
nl: Witeruimte

en: Special Pages
nl: Speciale pagina's

en: Specific Target
nl: Specifiek target

en: Square
nl: Vierkant

en: Square Outline
nl: Vierkant buitenrand

en: Stick
nl: Kleven

en: Stick Above Header
nl: Stick boven header

en: Stick Add to Cart Button
nl: Plaats Voeg toe aan Winkelwagen knop

en: Stick Below Header
nl: Stick onder header

en: Stick On
nl: Kleef aan

en: Stick Primary Header
nl: Stick primaire header

en: Sticky Header Button
nl: Sticky Header knop

en: Sticky Logo Width
nl: Sticky Logo breedte

en: Student View
nl: Hoe leerlingen het zien

en: Style
nl: Stijl

en: Stylish, Lightning Fast & Easily Customizable!
nl: Stijlvol, razend snel & makkelijk aanpasbaar!

en: Submenu Container Animation
nl: Submenu container animatie

en: Submenu Space
nl: Submenu ruimte

en: Table Border Radius
nl: Tabel ronde hoek radius

en: Take custom menu item outside
nl: Plaats het menu item buiten

en: Text / HTML
nl: Tekst / HTML

en: Text Color
nl: Tekst kleur

en: Text/HTML
nl: Tekst/HTML

en: Text/Link Color
nl: Tekst/Link kleur

en: Text/Link Hover Color
nl: Tekst/Link kleur (hover)

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
nl: De afbeeldingsoptie kan niet sorteerbaar zijn als de Product Style is geselecteerd bij de Lijst Stijl.

en: The recommended image size is 1200px wide by 900px tall.
nl: De aanbevolen afbeelding afmeting is 1200px breed en 900px hoog.

en: The results could not be loaded.
nl: De resultaten kunnen niet worden geladen.

en: The same display setting is already exist in %s post/s.
nl: Dezelfde beeldscherm instellingen bestaan al in %s post/s.

en: Theme Description:
nl: Theme beschrijving:

en: Theme Name:
nl: Thema naam:

en: This %s will not appear at these locations.
nl: Deze %s kan niet verschijnen op deze locaties.

en: This Advanced Header will not appear at these locations.
nl: Deze uitgebreide header kan niet weergegeven worden op deze plekken.

en: This Custom Layout will not appear at these locations.
nl: De dynamische content zal niet verschijnen op deze plekken.

en: This option will not work on full width layouts.
nl: Deze optie werkt niet op layouts met volledige breedte.

en: This plugin is an add-on for the Astra WordPress Theme. It offers premium features & functionalities that enhance your theming experience at next level.
nl: Deze plugin is een toevoeging voor het Astra Wordpress Thema.

en: Title
nl: Titel

en: Title Color
nl: Titel kleur

en: Toggle Button Color
nl: Wisselaar knop kleur

en: Toggle Button Style
nl: Wisserlaar knop stijl

en: Top
nl: Boven

en: Top & Bottom Margin
nl: Boven & onderste marge

en: Top Padding
nl: Boven padding

en: Top Spacing
nl: Witruimte boven

en: Transparent Header
nl: Transparente header

en: Trigger for Off Canvas Sidebar
nl: Trigger voor Off Canvas Sidebar

en: Two Step Checkout
nl: Afrekenen in twee stappen

en: Typography
nl: Typografie

en: Update Custom Layout
nl: Dynamische content updaten

en: Update Page Header
nl: Update pagina header

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Use Labels as Placeholders
nl: Gebruik labels als plaatsvervangers

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Vertical Padding
nl: Verticale ruimte

en: View Astra Pro settings
nl: Bekijk Astra Pro instellingen

en: View Custom Layout
nl: Dynamische content bekijken

en: View cart
nl: Bekijk mandje

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
nl: Tijdens het previewen van een nieuwe thema, kun je instellingen aan blijven passen zoals widgets, menu's en thema gerelateerde opties.

en: White Label removes any links to Astra website and change the identity in the dashboard. This setting is mostly used by agencies and developers who are building websites for clients.
nl: White label verbergt alle links naar naar de Astra website.

en: Whitelabel settings are applied to all the sites in the Network.
nl: Whitelabel instellingen worden toegepast op alle sites in het Netwerk.

en: Width
nl: Breedte

en: WooCommerce - Cart
nl: Woocommerce - Winkelwagen

en: WooCommerce - Checkout
nl: Woocommerce - Afrekenen

en: WooCommerce - Distraction Free Checkout
nl: Woocommerce - Afleidingsvrije afrekenpagina

en: WooCommerce - Global
nl: WooCommerce - Globaal

en: WooCommerce - Shop
nl: WooCommerce - Winkel

en: WooCommerce Shop Page
nl: Woocommerce winkel pagina

en: Yes
nl: Ja

en: You can only select
nl: Alleen jij kun selecteren

en: You searched for
nl: Je zocht naar

en: You're about to enable the white label. This will remove the white label settings.
nl: Je staat op het punt white label in te schakelen. Dit verbergt de white label instellingen.

en: Your Order
nl: Jouw bestelling

en: Your license is activated!
nl: Je licentie is actief!

en: Your license is not active!
nl: Je licentie is niet actief!

en: Your order
nl: Jouw bestelling

en: Zoom Fade
nl: Zoom vervagen

[ctx: advanced-header general name]
en: Page Headers
nl: Pagina headers

[ctx: advanced-header singular name]
en: Page Header
nl: Pagina header

[ctx: advanced-hooks general name]
en: Custom Layouts
nl: Dynamische content

[ctx: advanced-hooks singular name]
en: Custom Layout
nl: Dynamische content

en: astra_body_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <body> tag.
nl: astra_body_bottom - Voegt content toe aan het eind van de <body> tag.

en: character
nl: karakter

[ctx: label]
en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: or more characters
nl: of meer karaters

en: wp_footer - Action to add your content or snippet at end of the document.
nl: wp_footer - Voegt content toe aan het eind van het document.
